Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Krótka relacja z Taekwon-do Polish Open Cup 2018.

18 listopada 2018 w Opolu odbył się Taekwon-do Polish Open Cup. Do zawodów zgłosiło się 570 zawodników i zawodniczek oraz 74  sędziów z 31 klubów z całej Polski oraz Białorusi, Czech, Rosji, Mołdawii, Irlandii oraz Korei Południowej. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z  sukcesów naszych podopiecznych. Klub Sportowy ORIENT wystawił na zawody 109 zawodników (dzieci: 56, młodzik: 37, kadet: 10, junior: 6) oraz zgłosił 17 sędziów. KS Orient zajął 1 miejsce w klubowej klasyfikacji generalnej, zdobywając 32 złote, 22 srebrne i 22 brązowe medale. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał Sędzia Główny ZS PUT – Zbigniew Pawlak.

Dziękujemy za pomoc w zawodach rodzicom sędziom i wszystkim którzy przyczynili się do prawidłowego przebiegu zawodów.

W rozwinięciu prezentujemy medalistów Pucharu Polski w Opolu

 

DZIECI

 

Wiktor Gajek

1 miejsce tempówki – dzieci młodsze, tempówki, 4-5lat (2013-2014)

2 miejsce soft stick  dzieci młodsze 4-5lat (2013-2014)

 

Błażej Cieślak-Wiewiórowski

3 miejsce dzieci młodsze, soft stick, 4-5lat (2013-2014)

 

Alan Jarząbek

2 miejsce dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

Alan Muchin

1 miejsce dzieci, tempówki, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

2 miejsce dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), chłopcy, 8 kup

3 miejsce dzieci, soft stick

 

Agnieszka Konopa

1 miejsce tempówki dzieci, +9lat (-2009), dziewczęta, -8 kup)

3 miejsce  dzieci, soft stick, +9lat (-2009), dziewczęta, -8 kup

 

Oliwia Piwek

2 miejsce  dzieci, soft stick, +9lat (-2009), dziewczęta, +7 kup

 

Wojciech Gajek

1 miejsce dzieci, soft stick, 8lat (2010), chłopcy, -9 kup

2 miejsce dzieci, techniki specjalne, 8lat (2010), chłopcy, -9 kup

 

Dawid Rynkowski

3 miejsce dzieci, soft stick, 8lat (2010), chłopcy, -9 kup

 

Adam Grabara

1 miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2010), chłopcy, +7 kup

3 miejsce dzieci, soft stick, 8lat (2010), chłopcy, +7 kup

 

Mateusz Kubasik

1 miejsce dzieci, soft stick, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Nikodem Bereda

2 miejsce dzieci, soft stick, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Dawid Siwczyński

2 miejsce dzieci, soft stick, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Piotr Grochowalski

1 miejsce dzieci, tempówki, 7lat (2011), chłopcy, +8 kup

3 miejsce dzieci, soft stick, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Maksymilian Koszek

2 miejsce dzieci, soft stick, 6lat (2012)

1 miejsce dzieci, tempówki, 6lat (2012)

 

Piotr Olszowy

2 miejsce dzieci, tempówki, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

 

Julian Blacha

2 miejsce techniki specjalne

3  miejsce dzieci, tempówki, +9lat (-2009), chłopcy, +7 kup

 

Jagoda Pudzianowska

1 miejsce dzieci, tempówki, +9lat (-2009), dziewczęta, +7 kup

 

Stanisław Kubik

3 miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2010), chłopcy, +7 kup

 

Maria Marciniak

2 miejsce dzieci, techniki specjalne, 8lat (2010), dziewczęta 1

3  miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2010), dziewczęta

 

Marcin Bąkowski

2 miejsce dzieci, tempówki, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Igor Kałużny

2 miejsce dzieci, tempówki, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Antoni Kisiel

3 miejsce  młodzik, tempówki, chłopcy, -135cm

2 miejsce  młodzik, touch contact, chłopcy, -135cm

 

Piotr Klepka

2 miejsce dzieci, tempówki, 6lat (2012)

 

Alan Jarząbek

1 miejsce dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), chłopcy, -9 kup

 

Wojciech Połys

1 miejsce  dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2009), chłopcy, +7 kup

 

Maciej Kastek

3 miejsce dzieci, techniki specjalne, 8lat (2010), chłopcy, -9 kup

 

Juliusz Kopa

1 miejsce dzieci, techniki specjalne, 8lat (2010), chłopcy, +7 kup

 

Hubert Milka

1 miejsce dzieci, techniki specjalne, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Mateusz Kubasik

2 miejsce dzieci, techniki specjalne, 7lat (2011), chłopcy, -9 kup

 

Olaf Mastalerz

1 miejsce dzieci, techniki specjalne, 7lat (2011), chłopcy, +8 kup

 

Borys Machnikowski

2 miejsce dzieci, techniki specjalne, 6lat (2012)

 

Leon Zemła

1 miejsce dzieci, techniki specjalne, 6lat (2012)

 

Młodzik:

Kosma Brzeżawski

2 miejsce młodzik, ukł. formalne trad., chłopcy, 7 kup

2 miejsce młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

 

Adrian Duda

1 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, -145cm

 

Piotr Kubasik

3 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, +155cm

 

Borys Pinis

3 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, -145cm

 

 

Konrad Browarski

3 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm

 

 

Julia Bajek

3 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, -140cm

 

Weronika Zawalska

1 miejsce młodzik, touch contact, dziewczęta, -140cm

2 miejsce  młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -140cm

 

Natalia Gola

3 miejsce  młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -140cm

 

Emilia Kozioł

3 miejsce młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -150cm

1 miejsce młodzik, touch contact, dziewczęta, -150cm

1 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, -150cm

 

Natalia Zawalska

1 miejsce młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -155cm

1 miejsce młodzik, touch contact, dziewczęta, -155cm

1 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, -155cm

1 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, -140cm

 

Maja Wytrzymala

1 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, +155cm

 

Victoria Jankowska

3 miejsce młodzik, touch contact, dziewczęta, -155cm

2 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, -155cm

 

Bartosz Kozioł

1 miejsce młodzik, touch contact, chłopcy, +155cm

 

Mateusz Owczarek

3 miejsce  1 miejsce młodzik, touch contact, chłopcy, +155cm

 

Kadet / Junior

Maja Popczyk

1 miejsce techniki specjalne kadet, dziewczęta, +160cm

 

Oliwia Kołodziejczyk

2 miejsce kadet, light contact, dziewczęta, +54kg

 

Sebastian Duda

1 miejsce semi contact, chłopcy, -175cm

 

Tymoteusz Kopa

2 miejsce  kadet, semi contact, chłopcy, -175cm

 

Bartłomiej Gardas

1 miejsce light contact kadet, chłopcy, -64kg

 

Maciej Kasprzyk

1 miejsce light contact  junior, mężczyźni, -58kg

1 miejsce junior, semi contact, mężczyźni, -170cm

3 miejsce junior, ukł. formalne trad., mężczyźni, +2 kup

 

Aleksandra Gątkowska

3 miejsce semi contact junior,kobiety, -165cm

 

Julia Armatyńska

1 miejsce light contact junior, kobiety, -54kg

3 miejsce semi contact junior, kobiety, -170cm

 

Mariusz Nowak

2 miejsce semi contact junior, mężczyźni, -175cm

 

Kacper Kołodziejczyk

1 miejsce semi contact junior, mężczyźni, -180cm

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa