Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Za nami seminarium walki sportowej z 10-krotnym Mistrzem Świata w Taekwon-do – Gordonem Fearnem VI dan z Anglii.

W dniach 22-23.09.2018 w Krakowie odbyło się seminarium walki sportowej z 10- krotnym Mistrzem Świata w Taekwon-do Gordonem Fearnem VI dan z Anglii.

Ponad 80 osób (zawodników i trenerów) z 13 klubów zawitało do Krakowa po dużą porcję wiedzy z zakresu walki sportowej. Klub Sportowy Orient reprezentowali trenerzy: Zbigniew Pawlak, Jakub Demuth, Karol Marcisz, Monika Cieślik i Agnieszka Horbatiuk oraz zawodnicy: Mariusz Nowak, Tymoteusz Kopa, Bartosz Kozioł, Piotr Kubasik, Natalia Zawalska, Emilia Kozioł, Weronika Zawalska i Julia Bajek.

.

Podczas seminarium odbyły się 4 treningi tematyczne. Sobota była poświęcona na techniki ręczne i nożne, zbicia, zejścia, różne kombinacje oraz slajdy. Podczas treningów w niedzielę doskonaliliśmy poruszanie się w walce, różnego rodzaju walki zadaniowe oraz wykonywaliśmy ćwiczenia wzmacniające mięśnie przy użyciu gum oporowych. Każdy blok treningowy zakończony został serią ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych.

Dziękujemy za wspaniale poprowadzone seminarium, zdobytą wiedzę i kolejne doświadczenie.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa