Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Podsumowanie Mistrzostw Polski Południowej w Taekwon-do ZS PUT – 13.10.2018, Świdnica

13 października 2018 w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej ZS PUT w Taekwon-do pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świdnica – Pani Beata Moskal-Staniewska. Organizatorem zawodów był UKS Taekwon-do “Gryf” Świdnica przy współudziale Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do, Urzędu Miasta Świdnica. Do zawodów zgłosiło się  150 zawodników i zawodniczek oraz  22 sędziów z 7 klubów z całej Polski. Klub Sportowy Orient reprezentowało 53 zawodników i zawodniczek z sekcji Częstochowa, Będzin, Zawiercie i Łazy.

Zdobyliśmy 22 złote, 20 srebrnych oraz 23 brązowe medale co dało nam pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji klubowej.

Zawodnikom dziękujemy za udział i zdobycie tak wielu medali. Rodzicom i trenerom dziękujemy za pomoc podczas zawodów.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych ♥♥♥

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

 

Dzieci:

Julia Karolczyk: I miejsce -soft stick, +8lat (-2010), -135cm, III miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2010), dziewczęta, I miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2010), dziewczęta

Jagoda Pudzianowska: III miejsce – soft stick, +8lat (-2010), -135cm, I niejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2010), dziewczęta, I miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2010), dziewczęta

Mateusz Kidawa:  I miejsce – dzieci, soft stick, +8lat (-2010), +135cm

Alan Muchin: II miejsce –  dzieci, soft stick, +8lat (-2010), +135cm, II miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2010), chłopcy, II miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2010), chłopcy, II miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2010), chłopcy

Igor Matyjaszczyk: III miejsce – dzieci, soft stick, +8lat (-2010), +135cm

Nikodem Bereda: II miejsce – dzieci, soft stick, 6-7lat (2011-2012), -125cm

Piotr Grochowalski: III miejsce – dzieci, soft stick, 6-7lat (2011-2012), -125cm, III miejsce – dzieci, techniki specjalne, 6-7lat (2011-2012), chłopcy, I miejsce -dzieci, tor przeszkód, 6-7lat (2011-2012), chłopcy

Dawid Siwczyński: I miejsce – dzieci, soft stick, 6-7lat (2011-2012), +125cm, II miejsce – dzieci, tempówki, 6-7lat (2011-2012), chłopcy, II miejsce – dzieci, techniki specjalne, 6-7lat (2011-2012), chłopcy

Maria Marciniak: II miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2010), dziewczęta

Maciej Błaszczyk: III miejsce – dzieci, tempówki, +8lat (-2010), chłopcy

Nikodem Bereda: I miejsce – dzieci, tempówki, 6-7lat (2011-2012), chłopcy

Marcin Bąkowski: III miejsce – dzieci, tempówki, 6-7lat (2011-2012), chłopcy

Oliwie Piwek: III miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2010), dziewczęta

Szymon Musiał: I miejsce – dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2010), chłopcy

Juliusz Kopa: III miejsce -dzieci, techniki specjalne, +8lat (-2010), chłopcy, III miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2010), chłopcy

Olaf Mastalerz: I miejsce – dzieci, techniki specjalne, 6-7lat (2011-2012), chłopcy (KS „Orient”)

Alan Jarząbek: I miejsce – dzieci, tor przeszkód, +8lat (-2010), chłopcy

 

Młodzik:

Maja Wytrzymała: III miejsce – młodzik, ukł. formalne trad., -9 kup

Adrian Duda: III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, -150cm, III miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

Bartosz Kozioł: I miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +150cm, I miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, +150cm

Mateusz Owczarek: II miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +150cm, III miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, +150cm, I miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, +155cm

Kacper Lasa: III miejsce – młodzik, tempówki, chłopcy, +150cm

Weronika Zawalska: I miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -150cm, II miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, -140cm

Emilia Kozioł: II miejsce – młodzik, tempówki, dziewczęta, -150cm, I miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -150cm, I miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, -150cm

Afroditi Livieri: II miejsce -młodzik, tempówki, dziewczęta, +150cm

Paweł Chober: III miejsce – młodzik, techniki specjalne, chłopcy, -150cm, III miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -150cm

Natalia Zawalska: II miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -150cm, III miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +150cm, III miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, +150cm

Klaudia Siwczyńska: III miejsce – młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, -150cm, III miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, -150cm

Kosma Brzeżawski: II miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, -140cm

Bartosz Zegan: II miejsce – młodzik, touch contact, chłopcy, +155cm

Nadia Głąb: I miejsce -młodzik, touch contact, dziewczęta, -140cm

Daria Ściślicka: III miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, -140cm

Victoria Jankowska: I miejsce – młodzik, touch contact, dziewczęta, +150cment”)

 

Kadet

Oliwia Kołodziejczyk: II miejsce – kadet, techniki specjalne, dziewczęta, +160cm, II miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta, +160cm, II miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, -64kg, I miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, +64kg

Bartłomiej Gardas: II miejsce – kadet, semi contact, chłopcy, -170cm, I miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -64kg

Maria Sęk: II miejsce – kadet, semi contact, dziewczęta, -155cm, I miejsce – kadet, light contact, dziewczęta, -46kg

Sebastian Duda: I miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -58kg  (KS „Orient”)

Piotr Chober: III miejsce – kadet, light contact, chłopcy, -58kg

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa