Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

2 września wystąpimy na pokazie podczas Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Jurajskiej w Częstochowie

W niedzielę 2 września na zakończenie wakacji i rozpoczęcie nowego sezonu wystawimy stoisko naszego klubu w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, podczas Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych. Będziemy tam od 11 do 19 a o godzinie 14:45 odbędzie się pokaz z udziałem naszych zawodników i zawodniczek.

Jeśli ktoś się jeszcze nie zapisał a ma chęć wystąpić na pokazie podczas niedzielnej giełdy, prosimy o wiadomość sms (505 074 423) lub mailowo (klubsportowyorient@gmail.com).

Zbiórka o godz. 14:15 w galerii na 1 piętrze obok windy, prosimy zabrać: dobok (osoby które posiadają), pas, koszulka klubowa i spodnie długie sportowe ( osoby, które nie posiadają doboku), rękawice i szczęki.

Do zobaczenia :)

Zadanie finansowane jest ze środków otrzymanych z Gminy Miasto Częstochowa.
Promowanie wśród dzieci i młodzieży aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz zdrowego stylu życia poprzez realizację projektów i programów profilaktycznych.
Tytuł zadania: Aktywny wypoczynek i sport najlepszą używką
Przeciwdziałanie alkoholizmowi – organizacja pozalekcyjnych zajęć sportowych, jako element oddziaływań profilaktycznych
Tytuł zadania: Sportowiec – wolnym od nałogów.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa