Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Włoszczowa, Wrzosowa, Zawiercie, Żarki

Pierwszy turnus półkolonii zakończony uśmiechami na twarzach uczestników.

W dniach 25-29.06.2018 na Sali KS Orient w Częstochowie odbyły się półkolonie prawdziwego ninja. Nasi podopieczni aktywnie spędzali 5 dni pod okiem naszej instruktorki Moniki Cieślik. Co dziennie odbywały się zajęcia sportowe, treningi połączone dobrą zabawą i elementami taekwon-do. Każdego dnia zaplanowane było inne wyjście.

W poniedziałek odwiedziliśmy Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej, byliśmy tam kolejny raz i z każdym razem uczymy się czegoś więcej i poznajemy coś nowego. We wtorek wybraliśmy się do kina, super seans i popcorn to jest to co dzieci lubią bardzo. Środa, wyprawa do Rezerwatu Archeologicznego i poznanie kultury łużyckiej, zakończone lepieniem garnków z gliny to połączenie nauki z dobrą zabawą. Czwartek spędziliśmy aktywnie grając w kręgle oraz podróżując „londyńczykiem” i słuchając o historii Częstochowy. Piątek, dzień wygłupów i szaleństwa spędzony w Magicznej Krainie. Półkolonie z nami to super zabawa i aktywnie spędzony czas.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2019 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa