Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2018 za nami

24 kwietnia 2018 w Zawierciu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski ZS PUT w Taekwon-do pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie – Pana Witolda Grima. Do zawodów zgłosiło się 354 zawodników i zawodnicze z 16 klubów z całej Polski. W klasyfikacji generalnej zawodów nasz klub zajął I miejsce zdobywając 15 złotych, 14 srebrnych i 13 brązowych medali. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników:


A oto wyniki naszych zawodników:

dzieci, 2011-2012 tag-team (soft)

1m. KODŻAKI – Dawid Siwczyński, Piotr Grochowalski, Cezary Muskalski

3m. ŁASICE – Marcin Bąkowski, Antoni Siejka, Emilia Karoń

dzieci, 2011-2012 tempówki

1m. RESORAKI – Nikodem Bereda, Mateusz Kubasik, Hubert Milka

dzieci, 2010 tag-team (soft) chłopcy

3m. PICOLLO – Juliusz Kopa, Oliwier Pisula, Maciej Błaszczyk

dzieci, 2010 tempówki chłopcy

1m. ORIENTALNE LWY – Mateusz Go, Piotr Żuczek, Dawid Rynkowski

3m. DZIKIE WIEPRZE – Maciej Kastek, Wojciech Gajek, Adam Mazur

dzieci, 2009 tempówki dziewczynki
2m. KLUSKI ŚLĄSKIE – Oliwia Piwek, Jagoda Pudzianowska, Natalia Morawiec

dzieci, 2009 tag-team (soft) chłopcy

2m. ZUPA CEBULOWA – Szymon Muskalski, Jędrzej Rudecki, Oskar Pilis

3m. KOSMICZNE TORPEDY – Wojciech Połys, Alan Muchin, Natan Stanisławski

dzieci, 2009 tempówki chłopcy

2m. KOSMICZNE TORPEDY – Wojciech Połys, Alan Muchin, Natan Stanisławski

młodzicy, chłopcy, tempówki (touch) +150

1m. ORŁY – Dominik Wojtasik, Bartosz Zegan, Piotr Kubasik,

młodzicy, chłopcy, tag-team (touch) +150

3m. WILKOŁAKI – Mateusz Owczarek, Kacper Radziejewski, Oskar Stanisławski

młodzicy, dziewczęta, tempówki (touch) +145

1m. ŚLEDZIE – Victoria Jankowska, Angelika Brunchard, Natalia Zawalska

2m. IDŹ SIĘ UMYJ – Anna Kot, Afroditi Liveri, Nadia Piwek

młodzicy, dziewczęta, tag-team (touch) +145

2m. ŚLEDZIE – Victoria Jankowska, Angelika Brunchard, Natalia Zawalska

3m. IDŹ SIĘ UMYJ – Anna Kot, Afroditi Liveri, Nadia Piwek

młodzicy, dziewczęta, tempówki (touch) -145

1m. DINOZAURY – Julia Bajek, Maja Dziąbor, Daria Ściślicka

młodzicy, dziewczęta, tag-team (touch) -145

1m. WARKOCZYKI – Klaudia Siwczyńska, Weronika Zawalska, Emilia Kozioł

2m. DINOZAURY – DINOZAURY – Julia Bajek, Maja Dziąbor, Daria Ściślicka

młodzicy, chłopcy, tempówki (touch) -150

1m. ŻBIKI – Kacper Lasa, Adrian Duda, Bartosz Kozioł

3m. NIEPOKONANI – Jakub Ćwiklak, Konrad Browarski, Antoni Kisiel

młodzicy, chłopcy, tag-team (touch) -150

3m. ŻBIKI – Kacper Lasa, Adrian Duda, Bartosz Kozioł

młodzicy, chłopcy, tempówki (soft)

1m. PASZTETY – Juliusz Gajek, Mateusz Wcisło, Szymon Fabjański

2m. WOJOWNICY – Konrad Korczyński, Bartosz Sikorski, Adrian Olczyk

3m. SKORPIONY – Patryk Grzybowski, Robert Jackowski, Borys Pinis

młodzicy, chłopcy, tag-team (soft)

1m. PASZTETY – Juliusz Gajek, Mateusz Wcisło, Szymon Fabjański

3m. SKORPIONY – Patryk Grzybowski, Robert Jackowski, Borys Pinis

kadet, dziewczęta, tag-team semi contact

1m. PONTONY – Maria Sęk, Klaudia Hertman, Oliwia Kołodziejczyk

kadet, dziewczęta, double-match +47

1m. SKARPETKI – Oliwia Kołodziejczyk, Michelle Maier,

2m. WIELKA MAJÓWKA – Klaudia Hertman, Maja Popczyk

junior, mężczyźni, tag-team semi contact

2m.MIĘSO ARMATNIE – Kacper Kołodziejczyk, Mariusz Nowak, Maciej Kasprzyk

junior, kobiety, tag-team semi-contact

1m. TĘCZOWE HIPOPOTAMY

2m. PYZY Z MIĘSEM – Julia Armatyńska, Magdalena Matyja, Natalia Jastrzębska

junior, mężczyźni, double-match, -68

3m. KAMIKAZE – Maciej Kasprzyk, Mariusz Nowak

junior, kobiety, double-match, -57

1m. SMOCZYCE – Julia Armatyńska, Natalia Jastrzębska

2m. DLA ADAMA – Aleksandra Gątkowska, Magdalena Matyja

junior, kobiety, double-match, +57

1m. SMOCZYCE – Julia Armatyńska, Natalia Jastrzębska

2m. DLA ADAMA – Aleksandra Gątkowska, Magdalena Matyja

senior, mężczyźni, tag-team semi contact

3m. LUMBAGO BOYS – Jakub Demuth, Kamil Jarza, Karol Marcisz

senior, mężczyźni, double-match, -74

3m. KLAPA OD ŚMIETNIKA – Karol Marcisz, Kacper Kołodziejczyk

senior, mężczyźni, light-contact drużynowo

2m. Orient 2 – Mariusz Nowak, Karol Marcisz, Kacper Kołodziejczyk, Kamil Jarza, Jakub Demuth

senior, kobiety, light-contact drużynowo

2m. Orient 1 – Aleksandra Gątkowska, Natalia Jastrzębska, Julia Armatyńska

Weteran, tag-team – konkurencja rozgrywana poza rankingiem

2m. Orient Dream Team – Jakub Demuth, Rafał Gołda, Leszek Olesik

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa