Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Uwaga, konkurs!

Ogłaszamy wakacyjny konkurs dla wszystkich sympatyków KS Orient! W konkursie mogą wziąć udział zarówno członkowie klubu, jak i osoby, które dopiero planują do nas dołączyć.

Konkurs polega na wykonaniu i przesłaniu ciekawych zdjęć wakacyjnych, zdjęcia muszą wiązać się z aktywnym spędzaniem wakacji, najlepiej z pomysłem na wakacyjne treningi sztuk walki.

Jedna osoba może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia.

Wybrane fotografie umieszczone zostaną w klubowej galerii. Dodatkowo, przewidujemy nagrody rzeczowe.

Wśród członków klubu wyłonimy zwycięzcę, która otrzyma nagrodę rzeczową, natomiast wśród osób, które dopiero zamierzają dołączyć do naszego klubu, wyłonimy osobę, która otrzyma miesięczny karnet na darmowe treningi w dowolnej sekcji Orientu.

Zdjęcia przesyłać można na adres magdalenamakowska@o2.pl.

W tytule maila prosimy wpisywać: ORIENT – KONKURS FOTOGRAFICZNY. W treści wiadomości prosimy podać dane autora: imię, nazwisko, wiek oraz informację czy autor jest zawodnikiem klubu, wpisując odpowiednio: Zawodnik Klubu lub Sympatyk Klubu. Nie stawiamy limitu wiekowego w konkursie.

Poniżej kilka przykładowych zdjęć.

Powodzenia!

 

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa