Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Po Mistrzostwach Europy…

W weekend 24-25 czerwca 2017 podczas Otwartych Mistrzostw Europy w Taekwondo Hala Częstochowa gościła prawie 500 światowej klasy zawodników.  W zawodach udział wzięło 38 ekip reprezentujących 13 państw z 3 kontynentów.

Klub Sportowy ORIENT wystawił na zawody ponad 80-osobową ekipę. Gospodarze okazali się bezkonkurencyjni, zajmując 1 miejsce w klubowej klasyfikacji generalnej, zdobywając łącznie aż 105 medali. (36 złote, 22 srebrnych i 47 brązowych). Wśród reprezentantów ORIENTU mamy kilkudziesięciu medalistów. Spośród nich aż 18 okazało się trzy-, cztero- lub nawet pięciokrotnymi medalistami Mistrzostw Europy.

Korzystając z okazji, dziękujemy za zaangażowanie i ciężką pracę naszym 30 sędziom, wszystkim sekundantom i pomocnikom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami naszych reprezentantów.

DZIECI

dzieci, Speed kicking, dziewczynki, +9 lat (-2008)

1.Weronika Zawalska

Walki soft-stick, dziewczynki, +9 lat (-2008)

3.Klaudia Siwczyńska

Walki soft-stick, chłopcy, +9 lat (-2008)

1. Szymon Włosek

3. Michał Całus

Techniki specjalne, dziewczynki, +9 lat (-2008)

1. Maja Michalik

3. Klaudia Siwczyńska

Techniki specjalne, chłopcy, +9 lat (-2008)

2.Szymon Włosek

Speed kicking, dziewczynki, 8 lat (2009)

3. Jagoda Pudzianowska

Speed kicking, chłopcy, 8 lat (2009)

3. Wojciech Połys

Walki soft-stick, dziewczynki, 8 lat (2009)

3. Jagoda Pudzianowska

Techniki specjalne, dziewczynki, 8 lat (2009)

3. Jagoda Pudzianowska

Techniki specjalne, chłopcy, 8 lat (2009)

1.Wojciech Połys

Speed kicking, dziewczynki, 7 lat (2010)

1. Julia Karolczyk

3. Lilianna Błaszczyk

Speed kicking, chłopcy, 7 lat (2010)

2. Stanisław Kubik

Walki soft-stick, dziewczynki, 7 lat (2010)

2. Lilianna Błaszczyk

3. Julia Karolczyk

Walki soft-stick, chłopcy, 7 lat (2010)

2. Juliusz Kopa

3. Dominik Tymura

Techniki specjalne, dziewczynki, 7 lat (2010)

1. Julia Karolczyk

3. Lilianna Błaszczyk

Techniki specjalne, chłopcy, 7 lat (2010)

1. Juliusz Kopa

Speed kicking, chłopcy, 6 lat (2011)

2.Dawid Siwczyński

3.Piotr Grochowalski

Walki soft-stick, chłopcy, 6 lat (2011)

1. Cezary Muskalski

3. Piotr Grochowalski

3. Dawid Siwczyński

Techniki specjalne, chłopcy, 6 lat (2011)

1. Dawid Siwczyński

3. Cezary Muskalski

MŁODZICY

Speed kicking, chłopcy, -135 cm

2.Kacper Kępiński

Speed kicking, chłopcy, -140 cm

3. Kamil Rospondek

Speed kicking, chłopcy, -145 cm

2.Bartosz Kozioł

Speed kicking, dziewczynki, -135 cm

1. Julia Bajek

2. Maria Sęk

Speed kicking, dziewczynki, -145 cm

1. Natalia Zawalska

2. Emilia Kozioł

3. Nina Kołodziejska

Speed kicking, dziewczynki, -155 cm

3. Maja Wytrzymala

Speed kicking, dziewczynki, +155 cm

1. Oliwia Kołodziejczyk

Walki soft-stick, chłopcy, -135 cm

2. Tobiasz Dub

3. Kacper Kępiński

Walki soft-stick, chłopcy, -145 cm

1. Kamil Rospondek

3. Alan Włodarski

3. Konrad Browarski

Walki soft-stick, chłopcy, -155 cm

1. Mateusz Owczarek

3. Krzysztof Szymczyk

3. Kacper Lasa

Walki soft-stick, chłopcy, +155 cm

3. Cyprian Gajek

Walki soft-stick, dziewczynki, -145 cm

1. Afroditi Livieri

2. Maja Rygalska

3. Julia Tatara

3. Amelia Prus

Walki soft-stick, dziewczynki, +145 cm

1. Maja Rembak

3. Maja Wytrzymala

Techniki specjalne, chłopcy, -135 cm

2. Kacper Kępiński

Techniki specjalne, chłopcy, -150 cm

3. Kacper Lasa

Techniki specjalne, chłopcy, -155 cm

3. Kacper Knysak

Techniki specjalne, dziewczynki, -145 cm

2. Natalia Zawalska

Techniki specjalne, dziewczynki, +155 cm

1. Oliwia Kołodziejczyk

Walka touch-contact, chłopcy, -135 cm

3. Adrian Olczyk

Walka touch-contact, chłopcy, -145 cm

3. Bartosz Kozioł

Walka touch-contact, dziewczynki, -145 cm

3. Julia Bajek

3. Emilia Kozioł

Walka touch-contact, dziewczynki, +155 cm

1. Oliwia Kołodziejczyk

3. Orient Team – Natalia Zawalska, Emilia Kozioł, Oliwia Kołodziejczyk

KADECI

Układy formalne, mężczyźni, -7 kup

1. Dawid Rospondek

Walki semi-contact, kobiety, -165 cm

3. Michelle Maier

Walki semi-contact, kobiety, +165 cm

1.Wiktoria Fronczyk

2. Maja Popczyk

Walki semi-contact, mężczyźni, -155 cm

2. Tymoteusz Kopa

Walki light-contact, kobiety, -50 kg

1. Maja Popczyk

2. Michelle Maier

Walki light-contact, kobiety, + 57 kg

1. Wiktoria Fronczyk

Walki light-contact, mężczyźni, -60 kg

3. Bartłomiej Gardas

Tag-team kobiety

1. Mięso armatnie – Michelle Maier, Maja Popczyk, Wiktoria Fronczyk

JUNIORZY

Układy formalne, mężczyźni, 4 kup-1 kup

2. Maciej Kasprzyk

Techniki specjalne, mężczyźni, -180 cm

1. Kacper Kołodziejczyk

Techniki specjalne, kobiety, +165 cm

1. Olimpia Grela

Walki semi-contact, mężczyźni, -165 cm

3. Maciej Kasprzyk

Walki semi-contact, mężczyźni, -180 cm

1. Kacper Kołodziejczyk

Walki semi-contact, kobiety, -170 cm

3. Julia Armatyńska

Walki semi-contact, kobiety, +170 cm

1. Olimpia Grela

Walki light-contact, mężczyźni, -54 kg

2. Maciej Kasprzyk

3. Kacper Stąpór

Walki light-contact, mężczyźni, -60 kg

1. Mariusz Nowak

Walki light-contact, mężczyźni, -72 kg

1. Kacper Kołodziejczyk

Walki light-contact, kobiety, -50 kg

3. Aleksandra Gątkowska

Walki light-contact, kobiety, -57 kg

3. Julia Armatyńska

Tag-team kobiety

1. Powerpuff Girls – Julia Armatyńska, Aleksandra Gątkowska, Natalia Jastrzębska

Tag-team mężczyźni

2. Człowiekiny – Hubert Marcisz, Maciej Kasprzyk, Mariusz Nowak

SENIORZY

Walki semi-contact, kolorowe pasy, kobiety, -160 cm

1. Aleksandra Gątkowska

3. Natalia Jastrzębska

Walki semi-contact, kolorowe pasy, mężczyźni, -170 cm

2. Karol Marcisz

Walki semi-contact, kolorowe pasy, mężczyźni, -185 cm

3. Kamil Jarza

Walki semi-contact, czarne pasy, kobiety, +79 kg

2.Olimpia Grela

Walki semi-contact, czarne pasy, mężczyźni, -82 kg

3. Artur Stefanski

3. Maciej Kwaśniak

Walki light-contact, kolorowe pasy, kobiety, -50 kg

3. Aleksandra Gątkowska

3. Natalia Jastrzębska

Walki light-contact, kolorowe pasy, kobiety, -57 kg

2. Julia Armatyńska

Walki light-contact, kolorowe pasy, mężczyźni, -66 kg

1. Karol Marcisz

Walki light-contact, kolorowe pasy, mężczyźni, +84 kg

1. Kamil Jarza

Walki light-contact, czarne pasy, kobiety, +79 kg

3. Olimpia Grela

Power breaking, mężczyźni – Sonkal dung taerigi

1. Artur Stefanski

Tag-team kolorowe pasy mężczyźni

1. Bad Boys – Emil Janowski, (KS Tiger Wielkopolska), Marek Walenczewski (KS Tiger Wielkopolska), Karol Marcisz (KS Orient)

Walki drużynowe, kobiety

1. Poland – Karolina Nowak (KCT Kraków), Olimpia Grela (KS Orient), Karolina Czech (KCT Kraków)

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa