Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Obóz w Chorwacji – informacje organizacyjne

BARDZO WAŻNA INFORMACJA! NASTĘPUJE ZMIANA TERMINU WYJAZDU I PRZYJAZDU O JEDEN DZIEŃ. WYJAZD NA OBÓZ ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.07.2017 (a nie jak podawano wcześniej 18.07.2017). POWRÓT Z OBOZU ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 30.07.2017 (a nie jak podawano wcześniej 29.07.2017).

Zbiórka – godz. 13:30 (19.07.2017) na parkingu przy dworcu głównym PKP od strony ul. Piłsudskiego (Częstochowa).

Uczestnicy powinni zabrać euro na drogę (kwota wg uznania, na drobne wydatki podczas podróży). Walutą obowiązującą w Chorwacji są kuny. Można zabrać również euro i na miejscu wymienić je na kuny. (kwota kieszonkowego wg uznania).

Istnieje możliwość zorganizowania w Chorwacji jednej lub dwóch wycieczek jednodniowych (dla chętnych). Koszt każdej z nich mieścić będzie się w przedziale 25 a 45 euro.

Przypominamy, że plaże w Chorwacji są kamieniste, dlatego wszyscy obowiązkowo powinni zabrać ze sobą specjalne buty do wody. Można również zabrać zestaw do nurkowania, morze w Chorwacji jest bardzo przejrzyste.

Pozostałe informacje zawierające dokładną listę rzeczy do zabrania oraz kontakt do opiekunów ukażą się niebawem na stronie.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa