Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Orient na festynie w Pajęcznie

W ubiegłą sobotę, 27 maja, osiemnastoosobowa ekipa pajęczańskiej sekcji Orientu wystąpiła z pokazami podczas festynu rodzinnego w Przedszkolu nr 1 w Pajęcznie. Zawodnicy zaprezentowali ćwiczenia ogólnorozwojowe, elementy gimnastyczne, techniki taekwondo, różne formuły walk oraz rozbicia desek i balonów. Bardzo dziękujemy Dyrekcji Przedszkola za zaproszenie nas na wspaniały rodzinny piknik zorganizowany w świetnej atmosferze. Po pokazach nie zabrakło czasu na pyszne kiełbaski z grilla i aktywną zabawę na dmuchańcach i w licznych konkursach sportowych.

W pokazie wystąpili: Marcel Belica, Wiktor Belica, Piotr Chober, Paweł Chober, Weronika Włodarczyk, Maja Rygalska, Michał Margas, Lena Modlińska, Zuzanna Modlińska, Bartosz Cykowski, Dawid Cykowski, Ryszard Jasny, Alex Alexopoulus, Michał Brzeziński, Wojciech Kaczmarek, Arkadiusz Kawecki, Wiktor Usatiuk, Maciej Staszewski.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa