Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Drużynowe MP – podział na drużyny AKTUALIZACJA!

W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy podział naszych zawodników na drużyny podczas zbliżających się zawodów. Zaznaczamy, że dla zawodników, którzy nie znaleźli się w wykazie drużyn nadal szukamy partnerów do drużyn. Dodatkowo, informujemy, że skład wymienionych drużyn może ulec niewielkim zmianom z przyczyn organizacyjnych i losowych. O wszystkich zmianach na bieżąco będziemy informować na stronie klubowej. Prosimy wszystkich zawodników o codzienne sprawdzanie strony, do soboty włącznie.

DZIECI

 

Rocznik 2011

 

Nazwa drużyny: KODŻAKI

– Piotr Grochowalski

– Dawid Siwczyński

– Tymon Kisiel

 

Rocznik 2010

 

Nazwa drużyny: PYŚKI

– Olaf Molęda

– Szymon Kumor

– Adam Grabara

 

Nazwa drużyny: SPIDER MAN

– Maciej Staszewski

– Wiktor Usatiuk

– Dawid Cykowski

 

Nazwa drużyny: KUCYKI

– Julia Karolczyk

– Maciej Błaszczyk

– Piotr Żuczek

 

Nazwa drużyny: TRAKTORKI

– Adam Mazur

– Stanisław Kubik

– Lilianna Błaszczyk

 

Nazwa drużyny: RYŚKI

– Mateusz Go

– Borys Janosz

– Wojciech Gajek

 

Rocznik 2009

 

Nazwa drużyny: ZAWIERCIĄTKA

– Mikołaj Hejduk

– Jan Nawarol

– Maksymilian Dzięcioł

 

Nazwa drużyny: ŚLABDZIOKI

– Szymon Musiał

– Alan Muchin

– Igor Matyjaszczyk

 

Nazwa drużyny: INDIANIE

– Natan Stanisławski

– Mateusz Kidawa

– Jędrzej Rudecki

 

Nazwa drużyny: CYBORGI

– Jan Dorczyński

– Wojciech Połys

– Szymon Bluma

 

Nazwa drużyny: 2PLUS1

– Bartosz Stefanek

– Arkadiusz Jeziorski

– Oliwia Piwek

 

Nazwa drużyny: GUMISIE

– Julian Blacha

– Jagoda Pudzianowska

– Juliusz Kopa (2010 r. !)

 

Rocznik 2008

 

Nazwa drużyny: BOMBIKI

– Klaudia Siwczyńska

– Michał Całus

– Michał Kromołowski

 

Nazwa drużyny: GAMONIE

– Weronika Zawalska

– Szymon Włosek

– Maja Michalik

 

Nazwa drużyny: CHOMIKI

– Juliusz Gajek

– Bartosz Suliga

– Zuzanna Chłopaś

 

Nazwa drużyny: BOMBLE

– Nadia Głąb

– Antoni Dołęgowski

– Kamil Labocha

 

Nazwa drużyny: ZAŁOGA G

– Nadia Piwek

– Borys Pinis

– Antoni Kisiel

 

MŁODZICY

CHŁOPCY SOFT STICK -145 cm

 

Nazwa drużyny: PAJĘCZAKI

– Konrad Browarski

– Roch Bęben

– Michał Margas

 

Nazwa drużyny: ŁASICE

– Kacper Lasa

– Kamil Rospondek

– Kacper Kępiński

 

Nazwa drużyny: ALIGATORY:

– Kosma Brzeżawski

– Adrian Duda

– Alan Kuraj

 

Nazwa drużyny: BRYGADA RR

– Hubert Klim

– Adrian Olczyk

– Robert Jackowski

 

CHŁOPCY TOUCH CONTACT -145 cm

 

Nazwa drużyny: KOZIOŁKI MATOŁKI

– Bartosz Kozioł

– Wiktor Krawczyk

– Piotr Kubasik

 

CHŁOPCY SOFT STICK +145 cm

 

Nazwa drużyny: CZIŁAŁA

– Kacper Radziejewski

– Mateusz Owczarek

– Eryk Perduta

 

Nazwa drużyny: BOHUN I SPÓŁKA

– Bogdan Mladenović

– Krzysztof Szymczyk

– Oliwier Garus

 

CHŁOPCY TOUCH CONTACT +145 cm

 

Nazwa drużyny: OBI-WAN KENOBI

– Cyprian Stąpór

– Dawid Cierpiński

– Kacper Knysak

 

Nazwa drużyny: ROSYJSKA RULETKA

– Marcel Woźniczka

– Igor Przytocki

– Cyprian Gajek

 

DZIEWCZYNKI SOFT STICK -145 cm

 

Nazwa drużyny: PYZY

– Amelia Prus

– Afroditi Livieri

– Aurora Bęben

 

Nazwa drużyny: TARANTULE

– Angelika Brunchard

– Maja Rygalska

– Maja Wytrzymała

 

DZIEWCZYNKI TOUCH CONTACT -145 cm

 

Nazwa drużyny: NINJAGO

– Emilia Kozioł

– Nina Kołodziejska

– Natalia Zawalska

 

Nazwa drużyny: SĘKACZE

– Julia Bajek

– Maja Dziąbor

– Maria Sęk

 

DZIEWCZYNKI SOFT STICK +145 cm

 

Nazwa drużyny: GODŻILLE

– Karolina Szczepaniak

– Klaudia Hertman

– Weronika Włodarczyk

 

DZIEWCZYNKI TOUCH CONTACT +145 cm

 

Nazwa drużyny: BRONTOZAURY

– Telęga Majka (TKD Powiat Kłobucki)

– Oparczyk Natalia (TKD Powiat Kłobucki)

– Oliwia Kołodziejczyk

 

KADECI

DZIEWCZYNKI TAG TEAM SEMI CONTACT

 

Nazwa drużyny: ATOMÓWKI

– Maja Popczyk

– Michelle Maier

– Wiktoria Fronczyk

 

DZIEWCZYNKI DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -50 kg

 

Nazwa drużyny: PSZCZÓŁKI

– Maja Popczyk

– Michelle Maier

 

CHŁOPCY TAG TEAM SEMI CONTACT

 

Nazwa drużyny: DUDUSIE

– Dawid Rospondek

– Kamil Dudek

– Bartłomiej Gardas

 

Nazwa drużyny: KLOPSY

– Sebastian Duda

– Tymoteusz Kopa

– Kacper Go

 

CHŁOPCY DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -48 kg

 

Nazwa drużyny: TYTUSY

– Sebastian Duda

– Tymoteusz Kopa

 

CHŁOPCY DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -60 kg

 

Nazwa drużyny: GARGULCE

– Bartłomiej Gardas

– Kamil Dudek

 

CHŁOPCY DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT +60 kg

 

Nazwa drużyny: KORNISZONY

– Kacper Go

– Dawid Rospondek

 

JUNIORZY

KOBIETY TAG TEAM SEMI CONTACT

 

Nazwa drużyny: PASZTETY

– Aleksandra Gątkowska

– Natalia Jastrzębska

– Olimpia Grela

 

KOBIETY DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -57 kg

 

Nazwa drużyny: ZWIERZĄTKA

– Aleksandra Gątkowska

– Natalia Jastrzębska

 

KOBIETY DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT +57 kg

 

Nazwa drużyny: T-34

– Olimpia Grela

– Wiktoria Fronczyk (kadetka)

 

MĘŻCZYŹNI TAG TEAM SEMI CONTACT

 

Nazwa drużyny: WIEWIÓRY

– Kacper Stąpór

– Mariusz Nowak

– Kacper Kołodziejczyk

 

Nazwa drużyny: ŹRUBKI

– Sawicki Kacper (TKD Powiat Kłobucki)

– Polis Łukasz (TKD Powiat Kłobucki)

– Maciej Kasprzyk

 

MĘŻCZYŹNI DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -60 kg

 

Nazwa drużyny: FLIP I FLAP

– Kacper Stąpór

– Maciej Kasprzyk

 

MĘŻCZYŹNI DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -72 kg

 

Nazwa drużyny: BODZIO TEAM

– Mariusz Nowak

– Kacper Kołodziejczyk

 

SENIORZY

MĘŻCZYŹNI TAG TEAM SEMI CONTACT

 

Nazwa drużyny: MOTOR TEAM

– Mateusz Tatar

– Maciej Kwaśniak

– Artur Stefański

 

Nazwa drużyny: ŻABA TEAM

– Michał Pawlik

– Przemysław Stąpór

– Kamil Jarza

 

MĘŻCZYŹNI DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -66 kg

 

Nazwa drużyny: DEKLE

– Mateusz Tatar

– Karol Marcisz

 

MĘŻCZYŹNI DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT -78 kg

 

Nazwa drużyny: PAT I PATASZON

– Michał Pawlik

– Przemysław Stąpór

 

MĘŻCZYŹNI DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT +78 kg

 

Nazwa drużyny: DZIADKI

– Maciej Kwaśniak

– Artur Stefański

 

Nazwa drużyny: CHUCK NORRIS

– Kamil Jarza

– Mateusz Kopciński (KCT Kraków)

 

KOBIETY DOUBLE MATCH LIGHT CONTACT +57 kg

 

Nazwa drużyny: SMOCZYCE

– Aleksandra Pastwa

– Sandra Urbanowicz (KCT Kraków)

 

SENIOR LIGHT CONTACT DRUŻYNOWO

 

Nazwa drużyny: ORIENT I

– Mateusz Tatar

–  Michał Pawlik

– Przemysław Stąpór

– Artur Stefański

– Maciej Kwaśniak

 

Nazwa drużyny: ORIENT II

– Natalia Jastrzębska

– Aleksandra Pastwa

– Olimpia Grela

 

Nazwa drużyny: ORIENT III

– Karol Marcisz

– Kacper Kołodziejczyk

– Ogórek Paweł (TKD Powiat Kłobucki)

– Księżarek Dawid (TKD Powiat Kłobucki)

– Kamil Jarza

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa