Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Łazy, Myszków, Niegowa, Pajęczno, Poraj, Radomsko, Zawiercie, Żarki

Wyniki z Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Taekwondo ZS PUT

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami zawodników reprezentujących KS ORIENT podczas tegorocznych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Taekwondo ZS PUT.

W ubiegły weekend 18-19 marca 2o17 r. w Krakowie odbyły się  24. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo ZS PUT.

Kilkudziesięcioosobowa reprezentacja ORIENTU okazała się bezkonkurencyjna wśród 26 klubów z Polski i 2 ekip zagranicznych z Austrii i Litwy.

Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 58 medali, w tym: 18 złotych, 22 srebrne i 18 brązowych.

W turnieju udział wzięło 621 zawodniczek i zawodników.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, również tym, którzy wrócili bez medali, ale mieli odwagę wziąć udział w turnieju, podjąć wyzwanie i dać z siebie wszystko!

 

DZIECI

Soft Stick 2013 – konkurencja poza rankingiem

  1. Jakub Salamaga – SW Prime
  2. Leon Steć – LKSW Dan
  3. Bartosz Cykowski – KS Orient

Tempówki 2013 – konkurencja poza rankingiem

  1. Jakub Salamaga – SW Prime
  2. Leon Steć – LKSW Dan
  3. Bartosz Cykowski – KS Orient

Techniki Specjalne 2013 – konkurencja poza rankingiem

  1. Leon Steć – LKSW Dan
  2. Jakub Salamaga – SW Prime
  3. Bartosz Cykowski – KS Orient

Soft Stick 2012 – konkurencja poza rankingiem

  1. Eryk Kalist – KS Mistral
  2. Maciej Węgrzyn – KS Mistral
  3. Sebastian Jarosz – KS Mistral

Tempówki 2012 – konkurencja poza rankingiem

  1. Alan Mleczko – Keiko Jastrzębie
  2. Sebastian Jarosz – KS Mistral
  3. Natasza Szczotka – KS Mistral

Techniki Specjalne 2012 – konkurencja poza rankingiem

  1. Natasza Szczotka – KS Mistral
  2. Maria Ciupińska – KS Orient
  3. Maciej Węgrzyn – KS Mistral

Soft Stick, 2011 -10kup

  1. Marcel Węgrzynowicz – KS Mistral
  2. Nikodem Podsiadło – Małpka Zawiercie
  3. Julia Zbieska – Keiko Jastrzębie

Tempówki, 2011 -10kup

  1. Zuzanna Zapora – KS Mistral
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Marcel Węgrzynowicz – KS Mistral

Techniki specjalne, 2011 -10kup

  1. Julia Zbieska – Keiko Jastrzębie
  2. Marcel Węgrzynowicz – KS Mistral
  3. Zuzanna Zapora – KS Mistral

Soft Stick, 2011 +9kup

  1. Ewelina Dadaniak – KS Mistral
  2. Olaf Mastelarz – KS Orient
  3. Tautvydas Miskinis – Litwa

Tempówki, 2011 +9kup

  1. Piotr Grochowalski – KS Orient
  2. Dawid Siwczyński – KS Orient
  3. Ewelina Dadaniak – KS Mistral

Techniki Specjalne, 2011 +9kup

  1. Ewelina Dadaniak – KS Mistral
  2. Dawid Siwczyński – KS Orient
  3. Olaf Mastelarz – KS Orient

Soft Stick, 2010 -10KUP

  1. Igor Głowienka – LKSW Dan
  2. Paweł Bielecki – LKSW Dan
  3. Olaf Steć – LKSW Dan

Tempówki, 2010 -10kup

  1. Adam Mazur – KS Orient
  2. Szymon Dudek – KCT Kraków
  3. Paweł Bielecki – LKSW Dan

Techniki Specjalne, 2010 -10kup

  1. Paweł Bielecki – LKSW Dan
  2. Igor Głowienka – LKSW Dan
  3. Dominik Tymura – KS Orient

Soft Stick, 2010 +9kup

  1. Dominik Bar – SW Prime
  2. Juliusz Kopa – KS Orient
  3. Adam Grabara – KS Orient

Tempówki, 2010 +9kup

  1. Maciej Piątek – Keiko Jastrzębie
  2. Borys Świergała – KS Mistral
  3. Adam Grabara – KS Orient

Techniki Specjalne, 2010 +9kup

  1. Juliusz Kopa – KS Orient
  2. Dominik Bar – SW Prime
  3. Adam Grabara – KS Orient

Soft Stick, 2009 chłopcy -10kup

  1. Patryk Starnawski – KS Mistral
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Dawid Sabaj – KS Mistral

Tempówki, 2009 chłopcy -10kup

  1. Alex Sekmistrz – Keiko Jastrzębie
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Techniki specjalne, 2009 chłopcy -10kup

  1. Alex Sekmistrz – Keiko Jastrzębie
  2. Patryk Starnawski – KS Mistral
  3. Piotr Błaszczyk – KS Mistral

Soft stick, 2009 chłopcy +9 kup

  1. Mateusz Obolewicz – Azja Pabianice
  2. Alan Skręt – KS Mistral
  3. Bartosz Malczewski – SW Prime

Techniki Specjalne, 2009 chłopcy +9kup

  1. Alan Skręt – KS Mistral
  2. Wojciech Połys – KS Orient
  3. Miłosz Adamowicz – Keiko Jastrzębie

Tempówki, 2009 chłopcy +9kup

  1. Dawid Dudek – Małpka Zawiercie
  2. Wiktor Augustowski – Egida Olsztynek
  3. Łukasz Radzimski – KS Mistral

Soft Stick, 2009 dziewczęta

  1. Maja Szczepanik – Gryf Świdnica
  2. Amelia Szczypczyk – KCT Kraków
  3. Jagoda Pudzianowska – KS Orient

Tempówki, 2009 dziewczęta

  1. Lena Bizoń – Keiko Jastrzębie
  2. Antonina Milewska – Egida Olsztynek
  3. Lena Zieja – KS Mistral

Techniki specjalne, 2009 dziewczęta

  1. Aleksandra Dadaniak – KS Mistral
  2. Nina Zapora – KS Mistral
  3. Stefania Kotowicz – KCT Kraków

Soft Stick, 2008 chłopcy -10kup

  1. Jakub Olech – LKSW Dan
  2. Jakub Markowski – LKSW Dan
  3. Jakub Szpala – Małpka Zawiercie

Techniki Specjalne, 2008 chłopcy -10kup

  1. Bartosz Filipowski – KS Mistral
  2. Dominik Trajer – KS Mistral
  3. Filip Konieczko – KS Mistral

Tempówki, 2008 chłopcy -10kup

  1. Jakub Szpala – Małpka Zawiercie
  2. Mateusz Machyński – KCT Kraków
  3. Dominik Trajer – KS Mistral

Soft Stick, 2008 chłopcy 9kup

  1. Krystian Kowalski – Azja Pabianice
  2. Mateusz Sikora – KS Orient
  3. Jakub Wojciechowski – LKSW Dan

Tempówki, 2008 chłopcy 9kup

  1. Wojciech Kołodziej – KCT Kraków
  2. Michał Całus – KS Orient
  3. Franciszek Liszka – SW Prime

Techniki Specjalne, 2008 chłopcy 9kup

  1. Mateusz Sikora – KS Orient
  2. Jakub Wojciechowski – LKSW Dan
  3. Michał Całus – KS Orient

Soft Stick, 2008 chłopcy +8kup

  1. Marsel Castalano – Egida Olsztynek
  2. Kacper Głowienka – LKSW Dan
  3. Maciej Dąbrowski – LKSW Dan

Techniki Specjalne, 2008 +8kup

  1. Patryk Lanfranco – Keiko Jastrzębie
  2. Marsel Castalano – Egida Olsztynek
  3. Maciej Dobrowolski – Gryf Świdnica

Tempówki, 2008 chłopcy +8kup

  1. Marsel Castalano – Egida Olsztynek
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Szymon Włosek – KS Orient

Układy Formalne Tradycyjne, 2010-2011

  1. Dominik Bar – SW Prime
  2. Tautvydas Miskinis – Litwa
  3. Jakub Fryc – Gryf Świdnica

Układy Formalne Tradycyjne, 2009

  1. Wiktor Augustowski – Egida Olsztynek
  2. Stefania Kotowicz – KCT Kraków
  3. Maja Szczepanik – Gryf Świdnica

Soft stick, 2008 dziewczęta

  1. Maja Zbieska – Keiko Jastrzębie
  2. Weronika Zawalska – KS Orient
  3. Maja Michalik – KS Orient

Tempówki, 2008 dziewczęta

  1. Weronika Zawalska – KS Orient
  2. Tatiana Rduch – Keiko Jastrzębie
  3. Maja Zbieska – Keiko Jastrzębie

Techniki Specjalne, 2008 dziewczęta

  1. Klaudia Siwczyńska – KS Orient
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Maja Zbieska – Keiko Jastrzębie

Układy Formalne Tradycyjne, 2008 -9kup

  1. Krystian Kowalski – Azja Pabianice
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Patricija Cernec – Litwa

Układy formalne tradycyjne, 2008 +8kup

  1. Marsel Castalano – Egida Olsztynek
  2. Kacper Głowienka – LKSW Dan
  3. Maciej Dobrowolski – Gryf Świdnica

Układy Formalne Otwarte – konkurencja poza rankingiem

  1. Krzyztof Kozak – Łowicka Akademia Sportu
  2. Patrycja Śliwińska – Łowicka Akademia Sportu
  3. Łukasz Romański – SW Prime

MŁODZICY

Soft stick, dziewczęta -145cm

  1. Julia Saktura – Azja Pabianice
  2. Julia Śmiałkowska – Azja Pabianice
  3. Julia Tatara – KS Orient

Soft stick, dziewczęta +145cm

  1. Aleksandra Świeboda – KS Mistral
  2. Natalia Grzebieluch – KS Mistral
  3. Amelia Feliks – KCT Kraków

Soft Stick, chłopcy -145cm

  1. Mateusz Słowikowski – KCT Kraków
  2. Kamil Rospondek – KS Orient
  3. Bartosz Radosz – Małpka Zawiercie

Soft Stick, chłopcy +145cm

  1. Kacper Lasa – KS Orient
  2. Tymek Foryś – Małpka Zawiercie
  3. Patryk Tofil – KS Mistral

Touch contact, dziewczęta -140cm

  1. Emilia Kozioł – KS Orient
  2. Maja Staniszewska – Egida Olsztynek
  3. Julia Sikora – Małpka Zawiercie

Tempówki, dziewczęta -140cm

  1. Julia Sikora – Małpka Zawiercie
  2. Emilia Kozioł – KS Orient
  3. Zofia Urbaniec – SW Prime

Techniki Specjalne, dziewczęta -140cm

  1. Paulina Nowacka – Tiger Wielkopolska
  2. Zofia Brzóskowska – Tiger Wielkopolska
  3. Emilia Kozioł – KS Orient

Touch Contact, dziewczęta -150cm

  1. Jessica Żabolicka – Azja Pabianice
  2. Natalia Zawalska – KS Orient
  3. Maja Brzóskowska – Tiger Wielkopolska

Tempówki, dziewczęta -150cm

  1. Natalia Zawalska – KS Orient
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Jessica Żabolicka – Azja Pabianice

Techniki specjalne, dziewczęta -150cm

  1. Maja Brzóskowska – Tiger Wielkopolska
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Natalia Zawalska – KS Orient

Touch Contact, dziewczęta +150cm

  1. Amelia Wieczorek – Tiger Wielkopolska
  2. Klaudia Nowacka – Tiger Wielkopolska
  3. Oliwia Kołodziejczyk – KS Orient

Tempówki, dziewczęta +150cm

  1. Oliwia Kołodziejczyk – KS Orient
  2. Julia Kupczak – KS Mistral
  3. Natalia Karbowska – ITR Iława

Techniki specjalne, dziewczęta +150cm

  1. Amelia Wieczorek – Tiger Wielkopolska
  2. Oliwia Kołodziejczyk – KS Orient
  3. Klaudia Nowacka – Tiger Wielkopolska

Touch Contact, chłopcy -135cm

  1. Bartosz Sadowski – LKSW Dan
  2. Wiktor Grabowski – SW Prime
  3. Piotr Woźniak – LKSW Dan

Techniki Specjalne, chłopcy -135cm

  1. Bartosz Sadowski – LKSW Dan
  2. Wiktor Grabski – SW Prime
  3. Jakub Łyszkowski – Azja Pabianice

Tempówki, chłopcy -135cm

  1. Wiktor Grabski – SW Prime
  2. Bartosz Sadowski – LKSW Dan
  3. Tobiasz Dub – KS Orient

Touch Contact, chłopcy -140cm

  1. Nikolas Pawlik – Małpka Zawiercie
  2. Dawid Szczęsny – Gryf Świdnica
  3. Jakub Trześniak – LKSW Dan

Tempówki, chłopcy -140cm

  1. Nikolas Pawlik – Małpka Zawiercie
  2. Dawid Szczęsny – Gryf Świdnica
  3. Wojciech Bar – SW Prime

Techniki Specjalne, chłopcy -140cm

  1. Nikolas Pawlik – Małpka Zawiercie
  2. Dawid Szczęsny – Gryf Świdnica
  3. Jakub Trześniak – LKSW Dan

Touch Contact, chłopcy -145cm

  1. Oliwier Łągiewka – Małpka Zawiercie
  2. Mikołaj Chrząszcz – KCT Kraków
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Techniki Specjalne, chłopcy -145cm

  1. Oliwier Łągiewka – Małpka Zawiercie
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Damian Stępień – Azja Pabianice

Tempówki, chłopcy -145cm

  1. Mikołaj Chrząszcz – KCT Kraków
  2. Bartosz Kozioł – KS Orient
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Techniki Specjalne, chłopcy -147.5cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  2. Kacper Lasa – KS Orient
  3. Kamil Kopiński – KS Mistral

Tempówki, chłopcy -147.5cm

  1. Kamil Kopiński – KS Mistral
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Kacper Sobieski – Gladius Ostróda

Touch Contact, chłopcy -150cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  2. Natan Ceglarek – Keiko Jastrzębie
  3. Kacper Sobieski – Gladius Ostróda

Techniki Specjalne, chłopcy -150cm

  1. Natan Ceglarek – Keiko Jastrzębie
  2. Eryk Perduta – KS Orient
  3. Artur Galat – Tiger Wielkopolska

Tempówki, chłopcy -150cm

  1. Natan Ceglarek – Keiko Jastrzębie
  2. Igor Przytocki – KS Orient
  3. Marcel Woźniczka – KS Orient

Touch Contact, chłopcy -155cm

  1. Tobiasz Ociepski – Gladius Ostróda
  2. Tymoteusz Rduch – Keiko Jastrzębie
  3. Mikołaj Drożdz – SW Prime

Techniki specjalne, chłopcy -155cm

  1. Michał Markowski – LKSW Dan
  2. Tymoteusz Rduch – Keiko Jastrzębie
  3. Tobiasz Ociepski – Gladius Ostróda

Tempówki, chłopcy -155cm

  1. Tymoteusz Rduch – Keiko Jastrzębie
  2. Paweł Szychalski – KS Orient
  3. Sergiusz Jaworski – KS Mistral

Touch contact, chłopcy +155cm

  1. Grzegorz Pajda – KCT Kraków
  2. Dariusz Malanowski – Keiko Jastrzębie
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Techniki specjalne, chłopcy +155cm

  1. Filip Suder – SW Prime
  2. Dariusz Malanowski – Keiko Jastrzębie
  3. Aleksander Osikowski – KCT Kraków

Tempówki, chłopcy +155cm

  1. Dariusz Malanowski – Keiko Jastrzębie
  2. Filip Suder – SW Prime
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Układy formalne tradycyjne -9kup

  1. Kacper Szewczyk – Gryf Świdnica
  2. Nikodem Dejko – LKSW Dan
  3. Jakub Łyszkowski – Azja Pabianice

Układy formalne tradycyjne 8kup

  1. Filip Szydło – Azja Pabianice
  2. Franciszek Tatarczyk – LKSW Dan
  3. Bartosz Sadowski – LKSW Dan

Układy formalne tradycyjne 7-6kup

  1. Paweł Wilczopolski – LKSW Dan
  2. Tomasz Gumieniak – LKSW Dan
  3. Zuzanna Guz – LKSW Dan

Układy formalne tradycyjne 5kup

  1. Mikołaj Chrząszcz – KCT Kraków
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Michał Klimek – KCT Kraków

Układy formalne tradycyjne +4kup

  1. Jessica Żabolicka – Azja Pabianice
  2. Michał Markowski – LKSW Dan
  3. Kasper Śmiałkowski – Azja Pabianice

Układy formalne otwarte – konkurencja poza rankingiem

  1. Jessica Żabolicka – Azja Pabianice
  2. Kasper Śmiałkowski – Azja Pabianice
  3. Julia Śmiałkowska – Azja Pabianice

KADECI:

Semi contact, dziewczęta -155cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  2. Julia Gwizdoń – Tiger Wielkopolska
  3. Oliwia Pańczak – TSD Pionki

Semi contact, dziewczęta -165cm

  1. Aleksandra Kucharz – SW Prime
  2. Malwina Jarosiewicz – TKD Kreli
  3. Oliwia Szwankowska – Gladius Ostróda

Semi contact, dziewczęta +165cm

  1. Wiktoria Fronczyk – KS Orient
  2. Natalia Jęczek – KS Mistral
  3. Magdalena Gadomska – TSD Ronin

Semi contact, chłopcy -150cm

  1. Oliwier Baranowski – Azja Pabianice
  2. Jakub Kukuła – ITR Iława
  3. Michał Cudny – TSD Ronin

Semi contact, chłopcy -160cm

  1. Daniel Niedźwiedzki – ITR Iława
  2. Oskar Gaca – Azja Pabianice
  3. Igor Tasarz – ITR Iława

Semi contact, chłopcu -170cm

  1. Jakub Grzywacz – TSD Pionki
  2. Kacper Trzos – TSD Pionki
  3. Michał Żołędź – LKSW Dan

Semi contact, chłopcy +170cm

  1. Patryk Banaszek – TSD Pionki
  2. Marcin Dolecki – Gladius Ostróda
  3. Kacper Guz – LKSW Dan

Light contact, dziewczęta -50kg

  1. Michelle Maier – KS Orient
  2. Aleksandra Kucharz – SW Prime
  3. Alicja Zgoda – KS Mistral

Light contact, dziewczęta -57kg

  1. Julia Stasiuk – Bałtyk Koszalin
  2. Karolina Malinowska – Gryf Świdnica
  3. Julia Skiepko – Keiko Jastrzębie

Light contact, dziewczęta +57kg

  1. Wiktoria Fronczyk – KS Orient
  2. Natalia Jęczek – KS Mistral
  3. Malwina Jarosiewicz – TKD Kreli

Light contact, chłopcy -42kg

  1. Daniel Niedźwiedzki – ITR Iława
  2. Bartosz Różkiewicz – KCT Kraków
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Light contact, chłopcy -48kg

  1. Michał Oleks – Keiko Jastrzębie
  2. Igor Tasarz – ITR Iława
  3. Paweł Dąbrowski – LKSW Dan

Light contact, chłopcy -54kg

  1. Jakub Grzywacz – TSD Pionki
  2. Kacper Trzos – TSD Pionki
  3. Jakub Gałan – TKD Szczecinek

Light contact, chłopcy -60kg

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  2. Dominik Kaim – TSD Ronin
  3. Kamil Dudek – KS Orient

Light contact, chłopcy -66kg

  1. Patryk Banaszek – TSD Pionki
  2. Jakub Płachta – TSD Pionki
  3. Kacper Guz – LKSW Dan

Light-contact, chłopcy +66kg

  1. Marcin Dolecki – Gladius Ostróda
  2. Hubert Bursztyka – Gladius Ostróda – poza rankingiem
  3. Bartosz Adamek – SW Prime – poza rankingiem

Techniki Specjalne, dziewczęta

  1. Julia Gwizdoń – Tiger Wielkopolska

Techniki specjalne, chłopcy -165cm

  1. Marcel Czop – KS Mistral

Techniki specjalne, chłopcy +165cm

  1. Jakub Płachta – TSD Pionki

Układy formalne tradycyjne 10-7kup

  1. Natalia Oleszek – LKSW Dan
  2. Gabriela Kowalska – KCT Kraków – poza rankingiem
  3. Bartosz Bukowski – Azja Pabianice – poza rankingiem

Układy formalne tradycyjne 6-3kup

  1. Oliwier Baranowski – Azja Pabianice
  2. Zuzanna Śmiałkowska – Azja Pabianice
  3. Daniel Cur – LKSW Dan

Układy formalne tradycyjne +2kup

  1. Malwina Jarosiewicz – TKD Kreli
  2. Igor Tasarz – ITR Iława – poza rankingiem
  3. Szymon Grzebyk – KCT Kraków – poza rankingiem

Układy formalne otwarte – konkurencja poza rankingiem

  1. Patryk Banaszek – TSD Pionki
  2. Zuzanna Śmiałkowska – Azja Pabianice
  3. Daniel Cur – LKSW Dan

JUNIORZY

Semi contact, kobiety -160cm

  1. Martyna Woch – TSD Ronin
  2. Aleksandra Grzywacz – TSD Pionki
  3. Małgorzata Ciesielska – LKSW Dan

Semi contact, kobiety -170cm

  1. Adrianna Skowrytko – LKSW Dan
  2. Emilia Szalak – LKSW Dan
  3. Katarzyna Grochowina – KS Mistral

Semi contact, kobiety +170cm

  1. Olimpia Grela – KS Orient
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Paulina Rosłon – Tom Bee Team

Semi contact, mężczyźni -165cm

  1. Maciej Kasprzyk – KS Orient
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Albert Podstawka – LKSW Dan – poza rankingiem

Semi contact, mężczyźni -175cm

  1. Paweł Zdun – LKSW Dan
  2. Mateusz Buda – LKSW Dan
  3. Patryk Jagodziński – Azja Pabianice

Semi contact, mężczyźni -185cm

  1. Krystian Żuk – LKSW Dan
  2. Krzesimir Kasza – Gladius Ostróda
  3. Tomasz Paździora – Gryf Świdnica

Semi contact, mężczyźni +185cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  2. Daniel Poliszuk – LKSW Dan
  3. Valentin Pfaffenwimmer – Austria

Light contact, kobiety -50kg

  1. Aleksandra Grzywacz – TSD Pionki
  2. Aleksandra Gątkowska – KS Orient
  3. Monika Gregor – TKD Kreli

Light contact, kobiety -57kg

  1. Anna Rauch – Austria
  2. Katarzyna Grochowina – KS Mistral
  3. Wioletta Lazar – Keiko Jastrzębie

Light contact, kobiety -64kg

  1. Emilia Szalak – LKSW Dan
  2. Katarzyna Kowal – Agatsu Będzin
  3. Emilia Rubinowska – SW Prime

Light contact, kobiety +64kg

  1. Olimpia Grela – KS Orient
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Adrianna Skowrytko – LKSW Dan

Light contact, mężczyźni -54kg

  1. Albert Podstawka – LKSW Dan
  2. Kacper Stąpór – KS Orient
  3. Krystian Rybiński – ITR Iława

Light contact, mężczyźni -60kg

  1. Mateusz Buda – LKSW Dan
  2. Marek Walenczewski – Tiger Wielkopolska
  3. Patryk Jagodziński – Azja Pabianice

Light contact, mężczyźni -66kg

  1. Paweł Zdun – LKSW Dan
  2. Dariusz Pazdan – KCT Kraków
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Light contact, mężczyźni -72kg

  1. Krzesimir Kasza – Gladius Ostróda
  2. Kacper Obrębski – ITR Iława
  3. Kacper Kołodziejczyk – KS Orient

Light contact, mężczyźni -78kg

  1. Dawid Czapiewski – Taekwondo Szczecinek
  2. Jakub Czapkiewicz – KS Mistral – poza rankingiem
  3. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do – poza rankingiem

Light contact, mężczyźni +78kg

  1. Roman Bushchak – KS Mistral
  2. Daniel Polansky – KS Mistral – poza rankingiem

Techniki specjalne, kobiety

  1. Olimpia Grela – KS Orient

Techniki Specjalne, mężczyźni -175cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Techniki Specjalne, mężczyźni +175cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do

Układy formalne tradycyjne 6-3kup

  1. Jakub Wieczerzak – LKSW Dan
  2. Mateusz Nurek – KCT Kraków
  3. Dariusz Pazdan – KCT Kraków

Układy formalne tradycyjne +2kup

  1. Małgorzata Ciesielska – LKSW Dan
  2. Oliwia Domańska – Azja Pabianice
  3. Tomasz Paździora – Gryf Świdnica

Układy formalne otwarte – konkurencja poza rankingiem

  1. Paweł Zdun – LKSW Dan
  2. Aleksandra Grzywacz – TSD Pionki
  3. Martyna Woch – TSD Ronin

SENIORZY

Semi contact, kobiety -170cm

  1. Dobrochna Dolicka – KCT Kraków
  2. Karolina Nowak – KCT Kraków
  3. Mareike Appel – Austria

Semi contact, kobiety +170cm

  1. Justyna Rosłon – Tom Bee Team
  2. Karolina Czech – KCT Kraków
  3. Milisa Strumilaite – Litwa – poza rankingiem

Semi contact, mężczyźni -175cm

  1. Adam Zięba – KCT Kraków
  2. Marcin Gupta – LKSW Dan
  3. Sebastian Chudzik – LKSW Dan

Semi contact, mężczyźni -180cm

  1. Jakub Włodarz – KCT Kraków
  2. Bartosz Zabłotny – Egida Olsztynek
  3. Michał Gąsiorczyk – IRS Kraków

Semi contact, mężczyźni -185cm

  1. Artur Stefański – KS Orient
  2. Maciej Kwaśniak – KS Orient
  3. Mateusz Kopciński – KCT Kraków

Semi contact, mężczyźni +185cm

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  2. Michał Borkowski – TSD Pionki
  3. Tomasz Bąk – Tom Bee Team

Light contact, kobiety -57kg

  1. Karolina Nowak – KCT Kraków
  2. Dobrochna Dolicka – KCT Kraków
  3. Sandra Bruksztus – Bałtyk Koszalin

Light contact, kobiety -64kg

  1. Dorota Werner – Keiko Jastrzębie
  2. Karolina Kozioł – Keiko Jastrzębie
  3. Aleksandra Pastwa – KS Orient – poza rankingiem

Light contact, kobiety +64kg

  1. Karolina Czech – KCT Kraków
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do – poza rankingiem
  3. Anna Wiederanders – Austria – poza rankingiem

Light contact, mężczyźni -60kg

  1. Andrzej Szewczyk – Bałtyk Koszalin
  2. Mateusz Tatar – KS Orient
  3. Marcin Gupta – LKSW Dan

Light contact, mężczyźni -66kg

  1. Adam Zięba – KCT Kraków
  2. Łukasz Damian – Taekwondo Szczecinek
  3. Piotr Witkoś – KCT Kraków

Light contact, mężczyźni -72kg

  1. Adrian Korkus – Taekwondo Szczecinek
  2. Sebastian Chudzik – LKSW Dan
  3. Michał Krupa – KCT Kraków

Light contact, mężczyźni -78kg

  1. Bartłomiej Mienciuk – Taekwondo Szczecinek
  2. Szymon Grabowski – TSD Pionki
  3. Radosław Gruszka – Keiko Jastrzębie

Light contact, mężczyźni -84kg

  1. Jakub Kret – LKSW Dan
  2. Artur Stefański – KS Orient
  3. Maciej Kwaśniak – KS Orient

Light contact, mężczyźni +84kg

  1. Manuel Abraham – Austria
  2. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do
  3. Michał Borkowski – TSD Pionki

Techniki specjalne, kobiety

  1. Dobrochna Dolicka – KCT Kraków

Techniki specjalne, mężczyźni -175cm

  1. Emil Janowski – Tiger Wielkopolska

Techniki Specjalne, mężczyźni +175cm

  1. Wojciech Jarosz – Egida Olsztynek

Układy formalne tradycyjne 10-9kup

  1. Daniel Marciszkiewicz – LKSW Dan – poza rankingiem
  2. Milsa Strumilaite – Litwa – poza rankingiem

Układy formalne tradycyjne 6-3kup

  1. dane zastrzeżone – UKS Taekwon-do – poza rankingiem

Układy formalne tradycyjne +2kup

  1. Grzegorz Sokołowski – Azja Pabianice
  2. Marek Czapka – TSD Pionki – poza rankingiem
  3. Aleksander Muszyński – Azja Pabianice – poza rankingiem

Układy formalne otwarte – konkurencja poza rankingiem

  1. Marek Czapka – TSD Pionki
  2. Michał Borkowski – TSD Pionki
  3. Michał Krupa – KCT Kraków

WETERANI

Semi contact – konkurencja poza rankingiem

  1. Bartosz Bar – SW Prime
  2. Damian Wysocki – Agatsu Będzin
  3. Maciej Stupak – KCT Kraków

KONKURENCJE DRUŻYNOWE

Układy formalne drużynowe – konkurencja poza rankingiem

  1. Azja Pabianice
  2. KCT Kraków

NAJLEPSI ZAWODNICY

DZIECI:

Marsel Castalano – Egida Olsztynek

Ewelina Dadaniak – KS Mistral

MŁODZICY:

Jessica Żabolicka – Azja Pabianice

Nikolas Pawlik – Małpka Zawiercie

KADECI:

Wiktoria Fronczyk – KS Orient

Jakub Grzywacz – TSD Pionki

JUNIORZY:

Olimpia Grela – KS Orient

Paweł Zdun – LKSW Dan

SENIORZY:

Dobrochna Dolicka – KCT Kraków

Adam Zięba – KCT Kraków

KLASYFIKACJA GENERALNA

1 Klub Sportowy “Orient” 18/22/18

2 Lubelski Klub Sportów Walki “Dan” Świdnik 18/16/18

3 Jastrzębski Klub Sportów Walki “Keiko” 13/7/7

4 KS Mistral 12/11/14

5 Krakowskie Centrum Taekwon-do 12/11/8

6 Azja Pabianice 10/4/7

7 UKS Taekwon-do 8/15/7

8 Kick Boxing Małpka Zawiercie 8/2/3

9 Tang Soo Do Pionki 6/6/2

10 Tiger Wielkopolska 6/4/3

11 Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime 5/5/6

12 Egida Olsztynek 5/5/0

13 Klub Sportowy “Gladius” Ostróda 3/2/4

14 Taekwondo Szczecinek 3/1/1

15 Gryf Świdnica 2/4/6

16 ITR Iława 2/3/3

17 Sporty Walki Bałtyk Koszalin 2/0/1

18 Austria 2/0/0

19 Centrum Sportu i Rekreacji “Agatsu” Będzin 1/1/2

19 Taekwon-do Kreli Kyosa 1/1/2

19 Tang Soo Do “Ronin” Stanisławów 1/1/2

22 Tom bee team 1/0/2

23 Litwa 0/1/2

24 Instytut Rozwoju Sportu Kraków 0/0/1

25 Klub Sportowy “Striker” Siemianowice Śląskie 0/0/0

25 Łowicka Akademia Sportu 0/0/0

25 Warszawski Klub Taekwondo 0/0/0

Protokół sporządził Sędzia Główny Zawodów Karol Siwek. Protokół zatwierdził Sędzia Główny ZS PUT Zbigniew Pawlak.

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa