Prowadzimy treningi: Taekwondo i Kickboxing. Miasta, w których trenujemy: Będzin, Blachownia, Częstochowa, Kroczyce, Łazy, Myszków, Radomsko, Rokitno, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki

Rodzice dzielnie trenowali taekwondo!

Na przełomie stycznia i lutego w kilku sekcjach naszego klubu (Będzin, Częstochowa Jagiellończycy, Pajęczno, Zawiercie) Rodzice naszych Zawodników wzięli udział w specjalnie zorganizowanym rodzinnym treningu taekwondo.

Podczas zajęć rodziny nie tylko miały możliwość świetnej zabawy, aktywnego spędzenia czasu i integracji, ale przede wszystkim rodzice mogli na własnej skórze przekonać się, jak ciężko trenują zawodnicy, aby stale robić postępy i trzymać wysoki poziom sportowy.

Wszystkie Rodziny spisały się na medal i nagrodzone zostały dyplomami dla Odważnych Rodzin.

W imieniu instruktorów bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w treningach.

Ze sportowym pozdrowieniem,

taekwon!

Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Klub Sportowy Orient, Taekwondo Częstochowa